האם אתם זקוקים ליעוץ פנסיוני פרטני?

לחצו כאן כדי לגלות

 

יעוץ פנסיוני פרטי

 

יעוץ פנסיוני

כולנו רוצים לדעת כיצד יראה עתידנו, אולם, כפי שכבר אמר פיטר דרוקר,  "הדרך היחידה לחזות את העתיד היא לעצב אותו". הדרך שלך לעצב את העתיד האישי והמשפחתי שלך, היא תכנית פנסיה.

יעוץ פנסיוני אובייקטיבי, נטול השפעות וזיקה לשיקולים של חברות ביטוח או גורמים חיצוניים אחרים, יכול להבטיח כי הפעולות שתעשה בהווה, יסייעו בשיפור ועיצוב עתידך. ייעוץ פנסיוני מאפשר לך לבדוק את מגוון המוצרים הפנסיוניים שברשותך, ובאמצעותו תוכל  להבטיח את העתיד הכלכלי שלך ושל משפחתך עם הפרישה  מחיי העבודה, ללא פגיעה ברמת החיים לה הורגלתם.

בדיקת צרכים פנסיונים של הפרט והמשפחה

תהליך הייעוץ מתחיל בבדיקת צרכים פנסיוניים בה נעזור לך לנסח את צפי ההכנסה לה תזדקק ביציאתך לגמלאות. השיקולים בבחירת הסדר פנסיוני הם רבים ומגוונים (מיסוי, תשואה, סיכון ושיקולים נוספים), אך המשותף להם הוא כי את כולם יש להתחיל ולתכנן מנקודת הסיום  באמצעות השאלה "איך יראו חייך ביום שאחרי הפרישה?".

בדיקת צרכים ביטוחיים הכוללים ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, ביטוח בריאות, ביטוח סיעוד

לאחר שהוגדרו הצרכים הפנסיונים העתידיים יש למפות את הצרכים הביטוחיים שלך ושל משפחתך. חברות הביטוח מציעות שלל  תכניות ומסלולים,  שנחיצותם ויעילותם מושפעים מגורמים ומשתנים רבים. על מנת לבחור את הביטוחים המתאימים לך ביותר ולמנוע כפל כיסויים בין ביטוחים שונים או תת כיסוי בתחום מסוים, נערוך ביחד עמך בדיקה מקיפה שבסופה נייעץ לך אילו ביטוחים ובאילו סכומים כדאי לכלול בתוך התמהיל הפנסיוני.

בדיקת תוכניות הפנסיה והביטוח והתאמתם לצרכים ולרצונות שהוגדרו

עד לשלב זה התמקדו צעדי הייעוץ במיפוי הצרכים והרצונות האישיים והמשפחתיים. כעת, לאחר מיפוי הנתונים, אנו עורכים עבורך בדיקה מקיפה של תכנית הפנסיה והביטוח הקיימת ברשותך ובמידת האפשר התאמתה לצרכים והרצונות שהוגדרו. במידה וקיים חוסר התאמה ביניהם יוצעו לך תכניות שונות שיענו על צרכיך באופן מדויק יותר.

בדיקת נכסים משלימים לקיום הרצונות של הפרט

במקביל לבדיקת הצרכים הפנסיונים והביטוחיים העתידיים שלך, אנו מתחילים בבדיקת דרכי המימוש שלהם.  ישנם מספר מקורות הזנה מהם ניתן לקיים את אותה הכנסה רצויה. הראשונה היא כמובן קרן הפנסיה שתעמוד לרשותך, אך קיימים עוד מקורות שונים פרטיים וכלליים. בין המקורות הפרטיים ניתן למנות מימוש נכסי נדל"ן, פדיית חסכונות שונים ונכסים אחרים. בין המקורות הכללים יש למנות את קרנות ההשתלמות וקופות גמל העומדות לרשותך.

בנית תוכנית כוללת לצרכים והרצונות מול התוכניות הקיימות ומכלול הנכסים שנמצאו

סיומו של כל התהליך המפורט הוא בבניית התכנית האישית המתאימה עבורך. תכנית זו נסמכת על כל הנתונים שנאספו עד כה, היא ממוקדת מטרה, שהוגדרה על ידך, ומציבה בפניך את השלבים השונים עד למימושה. יועצי "אקו יעוץ וניהול" יערכו עבורך את התכנית ויציגו בפניך את הרציונל העומד מאחורי בחירת כל כלי פנסיוני הנכלל בה. התכנית המוצעת כוללת כמובן גם התייחסות למצב הקיים, כלומר, במה תשפר התכנית החדשה את תנאי הפרישה שלך.

לאחר קבלת כל הנתונים ותיק הפנסיה האישי שלך תוכל לבחור בסוכן הביטוח  למימוש התכנית.

יעוץ אישי נקודתי

החיים שלנו דינמיים מאוד ומשתנים ללא הרף. השכר, תנאי העבודה, תנאי שוק הפנסיה הישראלי, הרכב המשפחה והציפיות העתידיות. לכן כדאי לעדכן את תיק הפנסיה ולבחון את התאמתו לחייך באופן קבוע מדי שנה. בבדיקה זו נתמקד בשני תחומים: תכנית הפנסיה וחייך הפרטיים. בתכנית הפנסיה נתייחס לנושאים כמו תשואה, דמי הניהול וצמיחת החיסכון. בהקשר של החיים הפרטיים נתעדכן בנושאים כגון מקרי גירושין, החלפת מקום עבודה וכד'. כדאי לקבל ייעוץ נקודתי לבחינת התאמת התכנית על מנת למקסם את רווחיך.

 

חדשות